NOVÁ ADRESA: Svätého Vincenta 6

VOLAJTE na 0917 998 759

NOVÁ ADRESA: Svätého Vincenta 6

VOLAJTE na 0917 998 759

O NÁS

V bratislavskej časti Ružinov / Pošeň/, nájdete netradičnú čistiareň, ktorá sa teší popularite miestnych zákazníkov nielen ekologickým prístupom k čisteniu odevov a kvalitou práce, ale aj zaujímavým dizajnom klientských priestorov, ktoré sú riešené ako múzeum prania.

Majiteľkou a dušou prevádzkarne je Zuzana Vršková, pre prichádzajúcich, telefonujúcich či mailujúcich zákazníkov jednoducho Zuzka. Kde by familiárne oslovenie nebolo vhodné, tu je kostrou úspechu. Čistiareň je koncipovaná ako malá prevádzka s domáckou atmosférou, aby sa napĺňalo motto – „O Vaše odevy sa staráme s láskou“. Zuzka vychádza z poznania, že pre zákazníka je niekedy ťažké kúpiť si odev, aby spĺňal všetky jeho požiadavky, a keď sa mu to podarí, pri návšteve čistiarne má obavy, či sa mu oň postarajú s opatrnosťou, akú potrebuje. Čistiareň u Zuzky od začiatku svojho fungovania vo februári 2016 má určené, aké konkrétne veci bude zákazníkom čistiť. Sú to predovšetkým bežné odevy ako obleky, kabáty, bundy, spoločenské a svadobné šaty, košele či športové a goratexové oblečenie. Špeciálne a s obľubou sa venuje delikátnym odevom, ktoré sa vyznačujú komplikovanými variáciami rozličných textílií, polyuretánu, čipiek, flitrov, kamienkov, nášiviek a pod. V malom množstve operie aj posteľnú bielizeň, paplóny, vankúše a iné bytové dekorácie, ale zákazníci typu hotely, penzióny a reštaurácie nie sú jej cieľovou skupinou. Víziou majiteľky nie je neustály nárast zákaziek a tržieb, či rozširovanie prevádzky, chce ostať miestnou čistiarňou, kde sa neustále vracajú spokojní zákazníci kvôli precíznej starostlivosti, domáckemu rázu, príjemnému prostrediu a ekologickej technológii prania. Na témy ekológie, minimalizmu, či osobného prístupu k životnému prostrediu sa s vami rada porozpráva pri kávičke priamo v čistiarni na recepcii a pokojne sa podelí aj o svoje ,,know how".

 

Napriek charakteru malej prevádzky má Čistiareň u Zuzky profesionálny background a čerpá z dlhoročných skúseností majiteľky s prácou v segmente čistiarní. Zuzka je dlhoročnou členkou Spoločenstvo práčovní a čistiarní. Členstvo v SPaC-e si pochvaľuje, absolvovala v rámci neho viaceré školenia, inšpirovala ju najmä téma mokrého čistenia a šetrné mechanické spôsoby odstraňovania škvŕn tlakovými a parnými pištoľami. Ako sama hovorí, najmä preto, že je v súlade s jej vyznávaním ekologického štýlu života a pochádzajú z dávnej minulosti, ako samotné prírodné materiály. Práve pri hľadaní informácií o tom, ako sa pralo a čistilo dávno, pred používaním perchlóru, prečo sa začal používať a aké sú jeho dopady na životné prostredie, sa dostala k nápadu vybaviť svoju vlastnú prevádzku kúskami z histórie prania a čistenia odevov. U Zuzky si tak môžete vychutnať originály starožitnej pračky, mangľa či žehličiek, a pritom sa dozvedieť niečo z histórie remesla a jednoduchých princípoch starostlivosti o váš odev, ktoré fungovali v minulosti a fungujú aj dnes. Veríme že Čistiareň u Zuzky sa stane vašou obľúbenou čistiarňou.

 

Teší sa na vás Zuzka!

VÝHODY

PARNÉ ČISTENIE

refresh a odstránenie pachov špeciálnym pracím programom a odstránenie škvŕn pomocou parnej tlakovej pištole bez použitia detergentu

EKOLOGICKÉ ČISTENIE

šetrné k vašim odevom aj k prírode, v súlade s princípmi Zero Waste

KVALITA

kvalitné služby s dôrazom na dôsledné odstraňovanie škvŕn

CENA

zaujímavé ceny a zľavy pre seniorov, invalidov a odkázaných na pomoc

PRE ALERGIKOV

používame iba ekologické a bio pracie a čistiace prostriedky a vybavíme aj individuálne požiadavky